محصول مورد نظر به سبد خرید اضافه شد

رویش مجدد مو با روش مزوتراپی در کلینیک دکترمهوروش

میلاد عطایی خواه
هزینه پرداختیقیمت اصلی
40,000تومان200,000تومان
زمان خرید به پایان رسید
مقایسه موجود نیست
اشتراک : Google+ Facebook Twitter Email

مزوتراپی mesotherapy برای اولین بار در سال 1952 میلادی توسط دکتر مایکل پیستور بکار برده شده است.در ابتدا فقط برای دردهای عضلانی اسکلتی کاربرد داشت ولی بعدا کاربرد آن گسترش یافته و برای ضایعات مختلف کاربرد پیدا کرد.

مزوتراپی عبارت از تزریق ترکیبی ویتامین ها ،داروها و مکمل های بداخل مزودرم یا همان لایه میانی پوست می باشد.که در حقیقت دارد در این ناحیه انباشته شده و بتدریج و با گذشت زمان آزاد می گردد.

امروزه در آمریکا از این روش به طور وسیعی بعنوان درمان های زیبایی،رفع چاقی های موضعی،ریزش مو(طاسی) و جوانسازیrejuvenation صورت و گردن و دستها بکار میرود.

این روش نسبتا بدون درد بوده و دوره نقاهت بعد از درمان نداشته و نیاز به بیهوشی حین انجام عمل هم ندارد و شخص بلافاصله میتواند به کارهایش بر گردد.

داروها توسط دستگاهی به نام مزوگان mesogun و از طریق سوزن های فوق العاده ظریفی در محل های مورد نظر در نقاط متعدد (بین 50-150 نقطه) به عمق بین 2-4 میلیمتر زیر پوست تزریق می شوند.حجم هر تزریق ممکن است به اندازه یک قطره باشد.

این روش به خصوص در درمان چاقی های موضعیobesity localized (ناحیه شکم و پهلو) بسیار موثر بوده و بدون اینکه عوارض عملی مثل لیپوساکشن را داشته باشد قادر است چربی های موضعی را بکاهد.

در استفاده از مزوتراپی بعنوان یک درمان جوان کنندهAntiaging ؛مزوتراپی باعث بهبود کشش پوستی و ترکیب پوست شده و باعث کاهش چین و چروک ها می گردد.

 

کاربردهای مزوتراپی

 

1.رفع چاقی موضعی

مزوتراپی باعث تخلیه سلول های چربی می شود که از این خاصیت در بر طرف کردن چاقی های موضعی در نواحی شکم و بازوها و پشت پاها و دست ها استفاده می شود.همچنین داروهایی که استفاده می شود باعث سفت شدن پوست های افتاده؛شده و باعث میشود پوست حالت جوانتری داشته باشد.

 

سلولیتcellulitis:عارضه ای است که در اکثر خانم های بالای 20 سال (حتی چنانچه چاق نباشند و دارای وزن طبیعی هم باشند) قابل مشاهده است.علت آن کم بودن جریان خون و ضعف در بافت همبندی واحتقان لنفاتیکی است که در نواحی خاصی مثل ران ها رخ می دهد و به پوست یک شکل پوسته پرتقالی(ناصاف )  می دهد.مزوتراپی با اصلاح جریان خون این نواحی و برطرف کردن چربی های اضافی باعث صاف شدن پوست این نواحی می گردد.

 

2.جوانسازی صورت و گردن 

پیر شدن؛افتادگی پوست و چین و چروک پوستی به دلیل تجمع چربی و از دست دادن خاصیت کشسانی پوست و رادیکال های آزاد درون پوست حاصل می شود.مزوتراپی قادر است تمام این عوامل را بحالت عادی برگردانده و پوست را جوانسازی نماید.

در حالاتیکه در زیر پلک های پایینی چربی تجمع یافته باشد(پف زیر چشم) با 3-4 جلسه می توان آن را تا حد زیادی برطرف نمود.

 

مزوتراپی در درمان لک های صورت ؛چین و چروک ها؛و افتادگی پوست صورت saggingقابل استفاده است.

 

3.رشد مجدد موها و درمان طاسی

علت طاسی سر ؛که در خانم ها و آقایان نسبتا شایع است مسائل ژنتیک و هورمونی بعلاوه ضعف گردش خون در ناحیه پوست سر و عدم تعادل مواد غذایی می باشد.مزوتراپی سر با اصلاح این فرآیند می تواند باعث رشد مجدد موها و جلوگیری از ریزش بیشتر موها گردد.

 

4.تسکی درد 

مزوتراپی در دردهای مربوط به آرتریت ؛دردهای ماهیچه ای و اسکلتی و مانند آن نیز استفاده می شود.


 

مزوتراپی سر برای کنترل ریزش موی سر(طاسی)

شایعترین علت ریزش مو در خانم ها و آقایان به دلیل تاثیر هورمون های آندروژن روی پیاز مو می باشد اگرچه نقش ژنتیک نیز در پیدایش این پدیده قابل ملاحظه می باشد.این ریزش مو را اصطلاحا Androgenetic Alopecia می گویند.

بنابراین طاسی سر در واقع یک واکنش فیزیولوژیک به شمار می رود که به علت تاثیر هورمون آندروژن در افرادی که از نظر ژنتیک مستعد به شمار می روند رخ می دهد.

در این حالت موهای ضخیم و نسبتا بلند تبدیل به موهای کوتاه و نازک و خیلی ظزیف می گردند و به تدریج به دلیل کوچک شدن و از بین رفتن پیاز های مو؛این موهای ظریف نیز نهایتا ناپدید می گردند.این پدیده در خانم ها به صورت ریزش منتشر در جلوی سر و در آقایان به صورت ریزش از جلوی سر به سمت عقب بروز می نماید.

بروز طاسی بلافاصله بعد از سن بلوغ ممکن است و حتی شروع آن از سن 14 سالگی نیز دیده شده است اما اصولا در خانم ها دیر تر آغاز می شود.طاسی در بعضی از موارد با شوره سر و موهای چرب نیز همراه است.

 

بطورکلی در طاسی سر؛هم در آقایان و هم در خانم ها؛هدف هرگونه درمان جلوگیری از ریزش بیشتر موها و امکان تحریک رشد مجددموهایی که هنوز پیازشان کاملا از بین نرفته ؛می باشد.

 

بنابراین تا هر وقت باقیمانده ی مو ها را می خواهید باید به درمان ادامه دهید.و هر چه این کار را در سنین پائین تر شروع نمائید نتیجه کار به مراتب بهتر است.

بعبارت دیگر هیچگونه درمان قطعی در این خصوص وجود نداشته و صرفا تا زمان استفاده از داروهایی از قبیل ماینوکسیدیل و فیناسترید تا حدود زیادی ریزش کنترل شده و موهای جدید رویش می نماید که باید یه صورت روزانه و مدت بسیار طولانی یا حتی برای همیشه مصرف گردند .بدیهی است پس از حدود سه ماه قطع مصرف دارو؛پدیده ریزش مو مجددا شروع می گردد تا نهایتا به طاسی کامل منجر شود که در این مرحله تنها راه چاره استفاده از روش پیوند مو می باشد.

بنابراین افرادی که در ابتدای مراحل ریزش مو (شروع طاسی) می باشند چناچه تصمیم به درمان گرفتند باید بدانند که این درمان ممکن است مادام العمر باشد ضمن آنکه تاثیر آن خیلی کند بوده ممکن است 4-6 ماه بعد از شروع مصرف داروهای موضعی و خوراکی قابل مشاهده باشد.

البته با توجه به پیشرفت سریع علم ممکن است در آینده روش های درمانی پیدا شود که فقط به درد کسانی بخورد که توانسته اند موهای خود را حفظ نمایند!!!

یکی از اقداماتیکه برای کنترل ریزش مو و احیانا تحریک رویش مجدد موها استفاده می شود مزوتراپی است.

 کلینیک دکترمهوروش با بهترین امکانات و قیمت مناسب برای آف کارتی های عزیز ارائه میشود

0

ریزش موی مردانه که نه تنها مردان بلکه زنان را نیز مبتلا میکند و شایع ترین دلیل ریزش مو است که اساس آن افزایش میزان هورمون مردانه و یا حساسیت زیاد فولیکول ها به هورمون مردانه یا همان تستسترون است .
داروهای موثر برای ریزش موی مردانه مصرف روزانه یک قرص فیناستراید یک میلی گرمی و نیز استفاده از محلول موضعی ماینوکسیدیل است .
در مزوتراپی علاوه بر فیناستراید مواد تحریک کننده رویش مو، ویتامین های ضروری برای رشد مو، داروهای تقویت کننده ی گردش خون مویرگی کنار پیاز مو و…درحداستانداردتوسط دستگاهی به نام گان مزوتراپی با تزریقات بسیار ریز و بدون درد مستقیماً به پوست سر رسیده می شوند . لذا دارو در بدن توزیع نمی گردد و عوارض جنسی خود را ایجاد نمی کند.با روش مزوتراپی می توان سالهای سال فیناستراید را به موهای سر رسانید بدون اینکه شخص دچار عوارض فیناستراید شود.
مزوتراپی به عنوان یکی از روش های موفق در پیشگیری از ریزش مو و رویش مجدد مو از سال ها پیش به بیماران عرضه و نتایج قابل قبولی هم داشته است.
درد حین تزریق حداقل است. زیرا سرعت فرورفتن سوزن به داخل پوست سر و زاویه ی تزریق توسط سازنده ی دستگاه به گونه ای طراحی شده که کمترین ناراحتی را برای بیمار به همراه داشته باشد.
در حین درمان توصیه بر این است که از سایر روش های درمانی در حد مقدور استفاده شود تا آثار درمانی بیشتر شود.
 

نکته مهم ۱ : در مزوتراپی ریزش موی مردانه داروی مزوتراپی حتماً بایستی حاوی فینیاستراید باشد .

نکته مهم ۲ : مزوتراپی روشی است برای کنترل ریزش مو در کسانیکه هنوز مو دارند .

نکته مهم ۳ : خانمها یی که دچار ریزش موی مردانه می باشند و مزوتراپی با فیناستراید را انجام می دهند و در سن باروری هستند بایستی ۶-۳ ماه قبل از قبل از بارداری پزشک خود را از تصمیم به بارداری مطلع سازند .

 

0

هزینه موارد مصرفی 25 هزارتومانه

کسانی که قبلا کوپن آف کارت خریداری کردند و موفق به استفاده از آن نشده اند می توانند با ارائه پرینت آف کارت به کلینیک مراجعه کرده و از خدمات بهرمند گردند.

بدون محدویت در خرید آف کارت

مشاهده نتیجه حتی پس از اولین جلسه

هر آف کارت قابل استفاده برای یک نفر

هر فرد مجاز به تهیه کوپن به تعداد مورد نیاز در دو جلسه می باشد( مثال : برای پشت لب دو جلسه لیزر نت برگ تهیه شود)

مراجعه تنها با هماهنگی قبلی با شماره های 88349812

رزرو و هماهنگی حداکثر تا دو هفته قبل از پایان مهلت استفاده

ارائه پرینت کوپن آف کارت الزامی می باشد

آف کارت  خریداری شده به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود. از خدمات ما لذت ببرید

آفکارتی عزیز،استفاده از کوپن خود را به روزهای پایانی موکول نفرمایید

شرایط ویژه ما

برای مشاوره دادن توسط کارشناسان ما میتوانید شماره خود را به شماره 09354604031 اس ام اس کنید تا ما با شما تماس بگیریم!!

تلفن شکایات مردمی 09393366842 (آقای عطایی)

 بدون فوت وقت

دارای جا پارک مناسب برای آف کارتی ها

ساعات مراجعه

مراجعه : 10 صبح تا 9 شب همه روزه + حتی ایام تعطیل ،ایام تعطیل 11 صبح تا 6 بعدازظهر

پاسخگویی: 10 صبح تا 9 شب همه روز حتی ایام تعطیل ،ایام تعطیل 11 تا 6 بعد از ظهر

0
برای ثبت کامنت باید وارد سیستم شوید
ورود یا ثبت نام

منطقه :
تهران
آدرس :
تهران خیابان مطهری,خیابان سلیمان خاطر(امیر اتابک) خیابان اصلی پور پلاک 22 طبقه 2 واحد پذیرش کلنیک خانم دکتر مهوروش
تلفن ثابت :
02188839175
فکس :
موبایل :
گروه :
كلينيك زيبايي
تاریخ ثبت اف کارت :
1394/11/21
تاریخ اتمام فروش اف کارت :
1394/12/27
بازده زمانی استفاده از اف کارت:
1394/12/8 تا 1394/12/27
تعداد بازدید :
702

افکارت های پیشنهادی

Google+ Facebook Twitter Email