سؤالات متداول شرکای تجاری


دسترسی به بازارهای جدید، رهایی از فروش به سبک محله محور، دستیابی به سهم بیشتری از بازار، تنوع در پذیرش انواع مشتریان و نتیجهگیری از تبلیغات مهمترین دغدغههای افراد شاغل در رشتههای مختلف بازرگانی میباشد.
وبسایت ایران کسب همواره تلاش نموده که تا حد امکان نسبت به پاسخگویی به نیاز مشتریان و کاربران گام بردارد.
وبسایت ایران کسب در نظر دارد تا ضمن برقراری پیوندی هوشمند بین تبلیغات و کوپنهای آف کارت نسبت به تکمیل چرخه فروش شرکای تجاری خود اقدام نماید.
تبلیغات و نیازمندیها در کنار کوپنهای آف کارت میتواند علاوه بر اینکه نسبت به معرفی آگهیدهنده به کاربران وبسایت ایران کسب کمک نماید، کالا و خدمات ایشان را نیز بیواسطه و باقیمت پایینتری در اختیار آنها قرار میدهد.
وبسایت ایران کسب با استفاده از ارسال ایمیل و پیام هوشمند و هدفمند به آی دی تلگرام کاربران ایرانی اطلاعات مربوط به فروش کالا و خدمات شمارا برای هزاران نفر ارسال مینمایند.

سوال ۱

اشتراک و عضویت در سایت چه تفاوتهایی با یکدیگر دارد؟

پاسخ

در صورت اشتراک فقط میتوانید از آف کارتهای جدید مطلع شود اما در صورت ثبتنام علاوه بر دریافت آف کارتهای جدید میتوانید ضمن مراجعه به کنترل پنل کاربری نسبت به خرید آف کارت اقدام نمایید.

سوال ۲

هزینه استفاده از آگهیهای وبسایت ایران کسب چقدر است؟

پاسخ

ثبت آگهی در وبسایت ایران کسب رایگان است، اما برای اینکه در صفحات اول گروه، زیرگروه و استان و شهرهای وبسایت ایران کسب قرار بگیرید بایستی که طبق تعرفه ماهیانه مبلغ مشخصی را به وبسایت ایران کسب پرداخت نمایید. برای آشنایی باقیمت آگهی و بنرهای تبلیغاتی به صفحه تعرفه آگهی وبسایت ایران کسب مراجعه نمایید

سوال ۳

چه تفاوتی بین آگهی رایگان و آگهیهای ویژه وبسایت ایران کسب میباشد؟

پاسخ

روزانه صدها آگهی در وبسایت ایران کسب ثبت میگردد. هزاران آگهی در وبسایت ایران کسب وجود دارد، با ثبت آگهی ویژه و قرار گرفتن در صفحههای اول زیرگروه، گروه، شهر، استان، و صفحه اول وبسایت ایران کسب پیدا کردن شما برای کاربران وبسایت ایران کسب بسیار سهل و ساده میگردد.

سوال ۴

آیا آگهیهای شما شامل تخفیف و تنوع در نحوه پرداخت هم میشوند؟

پاسخ

کارشناسهای فروش وبسایت ایران کسب تخفیفهای روزانه و نحوه پرداخت آن را برای شما توضیح میدهند و نهایتاً راهی برای اینکه شما در پرداخت هزینههای آگهی راحت باشید را پیداکرده و در اختیار شما قرار میدهند.

سوال ۵

هزینه استفاده از آف کارت وبسایت ایران کسب چقدر است؟

پاسخ

ثبت آف کارت در وبسایت ایران کسب رایگان است و آف کارت وبسایت ایران کسب از هر فروش آف کارت هشت درصد بهعنوان کارمزد دریافت مینمایند.

سوال 6

آیا بایستی برای ثبت آف کارت درصد تخفیف زیادی را برای مشتریان در نظر بگیریم؟

پاسخ

اجباری برای این کار وجود ندارد اما ازآنجاکه همکاران شما تخفیفهای زیادی را برای مشتریان خود در نظر میگیرد بهتر است که شما نیز برای رقابت و جذب مشتریان تخفیفهای چشمگیری را برای مشتریان خود در نظر بگیرید.

سوال ۷

چقدر تخفیف برای کار من کافی است؟

پاسخ

با کارشناسهای فروش آف کارت وبسایت ایران کسب تماس بگیرید، آنها شمارا بهخوبی راهنمایی میکنند.

سوال ۸

نحوه تسویهحساب با شرکای تجاری چگونه است؟

پاسخ

وبسایت ایران کسب قبل از شروع اعتبار استفاده از کوپن آف کارت با شما تسویهحساب میکند و به عبارتی ارتباط مالی شما و مشتریانتان را قطع میکند و باعث میشود که شما با خیالی آسوده به فکر ارائه خدمات باکیفیت بهتر باشید.

سوال ۹

من سؤالات بیشتری دارم. چه باید بکنم ؟

پاسخ

با ما تماس بگیرید . ما شمارا راهنمایی میکنیم.

سوال ۱1

برای شروع چه مراحلی را باید طی کنم؟

پاسخ

فقط کافی است که با ما تماس بگیرید. ما به شما قول میدهید که برای شروع فعالیت با وبسایت ایران کسب حتی نیاز به بلند شدن از پشت میز کارتان هم ندارید. off.irankasb.com/site/contact
Google+ Facebook Twitter Email