بخش ایجاد درآمد برای کاربران آف کارت وب سایت ایران کسب چیست ؟

وب سایت ایران کسب با بیش از سه سال فعالیت در زمینه آگهی ، تبلیغات و بازاریابی آن لاین از بهمن ماه سال 1394 اقدام به راه اندازی بخش خرید گروهی و آف کارت وب سایت ایران کسب نموده است .
اف کارت وب سایت ایران کسب در حقیقت بخش حراجی وب سایت ایران کسب میباشد که هر نوع کالا ، محصول و خدماتی را با تخفیف ویژه در اختیار کاربران وب سایت ایران کسب قرار میدهد.
آف کارت وب سایت ایران کسب با ارائه خدمات نوین " بخش ایجاد درآمد برای کاربران" این امکان را در اختیار صاحبان وب لاگها ، وب سایت ها ، صفحات شخصی در شبکه های اجتماعی مانند : فیس بوک ، لینک دین ، اینستاگرام و کانال ها و گروه های تلگرام قرار داده است تا ضمن فعالیت در زمینه فروش کالا و خدمات از کارمزدهای فروش قابل توجهی برخوردار شوند .
تنوع کالا و خدمات ، قیمت های خوب و رقابتی ، ارائه خدمات در وب سایت معتبر ، و پرداخت نقدی و روزانه کارمزد فروش به ایجاد درآمد برای کاربرانان از مهترین ویژگی های بخش ایجاد درآمد برای کاربران آف کارت وب سایت ایران کسب میباشد .

الف: بخش ایجاد درآمد برای کاربران آف کارت چگونه کار میکند ؟

فقط کافی است که با ما تماس بگیرید و :
  • کارشناسان فروش آف کارت ضمن دریافت مشخصات ، اکانت ایجاد درآمد برای کاربران و لینک اختصاصی شما را فعال و در اختیار شما قرار میدهند .
  • شما میتوانید با قرار دادن لینک در وب سایت ، وب لاگ ، و شبکه های اجتماعی و یا حتی ارسال آن به دوستان و آشنایان نسبت به فروش کالا و خدمات اقدام نمایید
  • لینک فعال شده قابلیت آن را دارد که تمام فعالیت های افرادی که از طریق کلیک بر روی آن وارد آف کارت وب سایت ایران کسب میشوند را رصد نموده و به محض خرید هر گونه کالا و خدمات آن را در کنترل پنل ایجاد درآمد برای کاربران و به نام شما ثبت نموده و همزمان میزان درصد دریافتی شما را نیز محاسبه و در لیست بستانکاری شما ثبت نموده و به صورت روزانه ، هفتگی و یا ماهیانه با شما تسویه حساب نمایند.

ب: میزان در آمد من از هر فروش چند درصد میباشد :

  • در حال حاضر بین یک تا هشت درصد از قیمت اصلی کالا به عنوان کارمزد ایجاد درآمد برای کاربران برای فروش هر کدام از کالا و خدمات در نظر گرفته شده است که در زمان تماس و عقد قرارداد ایجاد درآمد برای کاربرانی با توجه به نوع وب سایت ، میزان بازدید ، نوع مخاطبین ، نحوه ایجاد درآمد برای کاربرانی ، گروه انتخاب شده ، درصد فروش کالا و نوع بنری که برای شما در نظر گرفته میشود محاسبه و در پنل ایجاد درآمد برای کاربران شما ثبت میگردد .
پنج مدل بنر برای شما در نظر گرفته شده است :
ردیفابعاد بنر
1450 X 60
2120 X 120
3120 X 60
4120 X 240
5240 X 240

توضیحات تکمیلی :
برای شروع فعالیت و ایجاد درآمد برای کاربرانی از شما چیزی نمیخواهیم . فقط کافی است که با پیشنهاد ما موافقت نموده و با ما تماس بگیرید ، ما شما را در آف کارت وب سایت ایران کسب به عنوان ایجاد درآمد برای کاربران عضو نموده و لینک اختصاصی شما را ایجاد مینماییم .
کمی فکر کنید و با ما تماس بگیرید .
اسپانسر ما باشید و از این راه کسب در امد کنید .
با این شماره تماس بگیرید و یا به همین شماره در تلگرام پیام ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم
09353385817
Google+ Facebook Twitter Email